• Výpredaj!

Dámska lycrová ortopedická obuv OrtoMed MJARTAN

26,00 €
16,00 € Uložiť 10,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Veľkosť obuvi
Farba
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Dámska ortopedická obuv vhodná na širokú nohu, zvršok z lycry zaručuje prispôsobenie sa opuchnutým nohám, ortopedická vložka je vyberateľná, veľmi pohodlný vzor, vrchná spona je na gumičku.

MJARTAN - vyrobené na Slovensku

Farba: čierna

Materiál: lycra

MJARTAN
PADO-M1c
1 položky

Mohlo by vás zaujať aj