• Výpredaj!

Dámska kožušinová šiltovka sivá PANPAN

22,00 €
15,00 € Uložiť 7,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Dámska šiltovka z umelej kožušinky, krásny melírovaný vzor, šilt a obvod hlavy vo svetlo sivom odtieni, vnútorná šnúrka na úpravu obvodu, na boku mašlička z koženky, bez šálu.

PANPAN - vyrobené v Poľsku

Farba: sivá

Materiál: 100% polyester

Veľkosť: UNI (56 - 58 cm obvod hlavy, možnosť zmenšiť)

PANPAN
DaSiK-P3s
1 Položka

Tabuľka dát

Zloženie
Polyester