• Výpredaj!

Dámska lycrová ortopedická obuv OrtoMed pásik MJARTAN

26,00 €
16,00 € Uložiť 10,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Veľkosť obuvi
Farba
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Dámska ortopedicko - rehabilitačná obuv na nohy s haluxami, opuchnuté nohy, široké nohy. Vrchný materiál z pružnej látky (lycra), sa perfektne prispôsobí a vytvorí komfort pre každé chodidlo. Vložka je vyberatelná. Cez priehlavok vedie remienok na suchý zips.

Obľúbený a pohodlný model.

MJARTAN - vyrobené na Slovensku

Farba: čierna

Materiál: pružná lycra kombinovaná s textilom

Veľkosť: 36 - 42

MJARTAN
PADOP-M3č
1 položky

Mohlo by vás zaujať aj