• Výpredaj!

Pánske papuče káro suchý zips MJARTAN

15,00 €
10,00 € Uložiť 5,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Veľkosť obuvi
Množstvo
Produkt je dostupný s inými možnosťami


  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Pánske členkové papuče, suchý zips pre lepšiu reguláciu, pohodlné a poddajné na každú nohu, vnútorná stielka z hrejivej barančiny, kvalitné prevedenie a podrážka nezanecháva stopy po podlahe.

MJARTAN - vyrobené na Slovensku

Farba: káro

Materiál: textilný zvršok, vnútorná stielka - barančina

Veľkosť: 41 - 45

MJARTAN
PADK-M10k
0 položky

Mohlo by vás zaujať aj