• Výpredaj!

Dámska predĺžená čiapka modrá PERFEKT

16,00 €
11,00 € Uložiť 5,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Dámska úpletová čiapka s jemne predĺženou a prišitou zadnou časťou, príjemný a pružný materiál, vnútorná časť je nepodšitá, na vrchnej časti po celom obvode strieborná potlač, na ľavej strane znak P, bez šálu.

PERFEKT - vyrobené v Poľsku

Farba: tmavo modrá v kombinácii so striebornou

Materiál: 30% vlna, 70% akryl

Veľkosť: UNI

PERFEKT
DPC-P1m
1 Položka

Tabuľka dát

Zloženie
Akryl

Mohlo by vás zaujať aj