• Výpredaj!

Dámska čiapka podšitá sivomodrá PANPAN

22,00 €
12,00 € Uložiť 10,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Dámska čiapka podšitá príjemným a hrejivým fleesom, krásny jednoduchý strih vzadu jemne nariasená, jemne pružný materiál s možnou úpravou veľkosti, bez šálu.

PANPAN - vyrobené v Poľsku

Farba: sivomodrá melírovaná

Materiál: 100% vlna, podšívka - 100% polyester

Veľkosť: UNI (56 - 58 cm obvod hlavy, možnosť zmenšiť)

PANPAN
DaCM-P2
1 Položka

Tabuľka dát

Zloženie
Polyester