• Výpredaj!

Dámska čiapka ženilková čierna BADEN

18,00 €
13,00 € Uložiť 5,00 €
S DPH Dodanie: do 5 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Náš obchod používa SSL certifikát. Secure Socket Layer, systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera.
  • Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru. Objednaný tovar je zasielaný poštou. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Príručku alebo návod na použitie k produktu vytvára výrobca, alebo distribútor a je bežnou súčasťou tovaru.
  • Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy. Eshop AdaStyle.sk garantuje zákazníkovi možnosť vrátenia tovaru v zákonnej lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre viac informácii navštívte sekciu Podmienky odstúpenia od zmluvy.

Dámska čiaoka klasického strihu, príjemný mäkký ženilkový vzor, málo pružný materiál s vnútornou stužkou na stiahnutie obvodu, melírovaný kvietok v sivo čiernej farbe na boku, bez šálu.

BADEN - vyrobené v Poľsku

Farba: čierna

Materiál: 50% akryl, 50% vlna

Veľkosť: UNI (58 cm obvod hlavy, možnosť zmenšiť obvod)

BADEN
DaCZ-B2c
1 Položka

Tabuľka dát

Zloženie
Vlna

Mohlo by vás zaujať aj